53 koncert charytatywny Fundacji

 W sobotni wieczór 6 kwietnia w gościnnych progach MCK w Skarżysku-Kamiennej odbył się 53. koncert charytatywny naszej fundacji pt. „Piosenka niejedno ma imię”. Nasi utalentowani wykonawcy – stypendyści Fundacji oraz uzdolniona młodzież z powiatu skarżyskiego objęta fundacyjnym Programem Promocji Talentów zaprezentowała w czasie koncertu utwory, w których motywem przewodnim były imiona i historie ich bohaterów. Było romantycznie, czasem prowokująco, również energetycznie i oczywiście z humorem.
Koncert był muzycznym podziękowaniem dla wszystkich Darczyńców naszej fundacji. Ponadto tradycyjnie jak co roku wręczyliśmy – tym Darczyńcom, którzy systematycznie, wpłatami finansowymi zasilają nasz Fundusz Stypendialny – wyróżnienia honorowe: SIEWCA DOBRA, ZŁOTE SERCE oraz Certyfikaty Przynależności do Kręgów Fundatorów Fundacji, a firmom które wsparły nasze działania w ubiegłym roku – Certyfikaty Dobroczynności.
DZIĘKUJEMY wszystkim Gościom za udział w koncercie oraz za Waszą hojność w tym dniu. Do puszek bowiem zebraliśmy 6 tys. zł. Ta kwota wesprze Fundusz Stypendialny Fundacji „Daj Szansę”.