Wieczór Konesera

Pierwszy Wieczór Konesera Fundacji „Daj Szansę” za nami. 16 grudnia w kawiarni MCK zaprezentowaliśmy naszego stypendystę młodego skrzypka Frania Idzika, który swą grą poruszył publiczność. Wieczór był także okazją do wręczenia skrzypiec, które Fundacja Daj Szansę, przy wsparciu Darczyńców zakupiła Franiowi. Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Wtórpol i Panu Leszkowi Wojteczkowi, Mesko S.A. i EPP Property Management.

Z kwesty przeprowadzonej podczas wieczoru zebraliśmy na fundusz stypendialny 990 zł.

Dziękujemy wszystkim Państwu.

52. koncert charytatywny Fundacji

Piosenki z legendarnego Kabaretu Starszych Panów znalazły się w programie 52. koncertu charytatywnego Fundacji Daj Szansę. Koncert odbył się 25 listopada 2023 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Koncertowi tradycyjnie towarzyszyła kwesta na Fundusz Stypendialny „Daj Szansę”. Podczas  koncertu zebraliśmy 3950 złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom.

W trakcie koncertu wręczyliśmy stypendia naukowe i artystyczne na rok szkolny 2023/2024. W tym roku szkolnym na stypendia fundacja przeznaczyła kwotę 45.500 zł.
Piosenki Kabaretu Starszych Panów min. takie jak: Tanie Dranie, Addio Pomidory, Podczas Deszczu Dzieci się Nudzą, Piosenka Jest Dobra Na Wszystko, Już Kąpiesz Się Nie Dla Mnie, Herbatka wykonali: Dominika Bracka, Miłosz Dobrucki, Łucja Kruk, Małgorzata Mańkowska, Żaneta Okła, Wiktoria Paduch-Jakubczyk, Alicja Rdzanek, Natalia Sitkowska, Krystian Szczygieł, Maria Walczak, Jakub Wężyk i Aleksandra Zagórska, a także Michał Mańkowski i Monika Walczak.