Powiatowe Dęby dla Fundacji Daj Szansę

 
 
 
Kochani miło nam poinformować, że Fundacja „Daj Szansę” została uhonorowana prestiżową Nagrodą „Powiatowe Dęby” w dziedzinie działalność społeczna.
Jest to wyróżnienie przyznawane przez Samorząd Powiatu Skarżyskiego.
Nagrodę w postaci statuetki „Powiatowe Dęby” odebrała prezes naszej Fundacji Joanna Wężyk, podczas uroczystej, jubileuszowej sesji Rady Powiatu Skarżyskiego, która odbyła się 10 listopada 2023 r. z okazji 25-lecia istnienia Powiatu.
Nasza pani Prezes dziękując za Nagrodę podkreśliła znaczącą rolę Fundacji w 25 – letniej historii powiatu skarżyskiego oraz jak wielką rolę w jej działalności odgrywają Darczyńcy i Przyjaciele Fundacji.
 
Dziękujemy Kapitule Nagrody „Powiatowe Dęby” za przyznanie nagrody, panu Jackowi Jeżykowi, przewodniczącemu rady powiatu za nominowanie Fundacji do tej Nagrody. Działania  Fundacji pięknie wpisują się w jubileusz 25 – lecia Powiatu, ponieważ to radni pierwszej kadencji z inicjatywy Przewodniczącej Komisji Oświaty Pani Władysławy Kuźni (pierwszej prezes Fundacji) utworzyli Fundację w 2000 r.  Do aktu założycielskiego przystąpili wówczas wszyscy włodarze gmin powiatu oraz cały zarząd. I to była taka klamra scalająca nasz powiat.  Pani Prezes Joanna Wężyk podkreśliła, że odbiera tę nagrodę w imieniu rady nadzorczej, zarządu oraz stypendystów fundacji. Zaznaczyła, że nie byłoby Fundacji gdyby nie nasi Darczyńcy i Przyjaciele.  I to właśnie dzięki Państwu, Fundacja może działać i wspierać naszą utalentowaną młodzież.
Jest to nagroda nas wszystkich!