Koncert Szanse i Nadzieje

 

Owacjami na stojąco zakończył się kolejny koncert Fundacji, który odbył się w niedzielę 28 października 2012 roku. W koncercie wystapiła skrzypaczka Justyna Dybek-Boczek oraz pianista Ireneusz Boczek.

Współorganizatorem koncertu była Pani Poseł Marzena Okła-Drewnowicz.

Tytuł koncertu „Szanse i Nadzieje” nawiązywał do przyznanego przez Panią Poseł Marzenę Okłę-Drewnowicz po raz 4 honorowego wyróżnienia „Nadzieja Roku” oraz stypendystów Fundacji, którzy otrzymali szansę na doskonalenie swoich talentów i umiejętności.

Statuetką Nadzieja Roku 2012 Poseł Marzena Okła-Drewnowicz wyróżniła Annę Bielicką. Ponadto 30 uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymało stypendium z programu „Stypendia – Twoją Szansą”, realizowanego przez Fundację „Daj Szansę” i  współfinansowanego ze środków PO FIO.

Stypendia wręczył Przewodniczący Rady Powiatu-Eugeniusz Cichoń, Wicestarosta – Waldemar Mazur oraz Wicekurator Oświaty – Grzegorz Bień.

Koncert był również okazją do zaprezentowania sylwetek stypendystów, którzy z rekomendacji Fundacji otrzymali stypendia na I rok studiów, w ramach Programu Stypendiów Pomostowych realizowanego prze Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi. Stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie otrzymali: Mateusz Galant, Marlena Łakomiec i Monika Kowalik.

Fundacja Daj Szansę na realizację tego programu przeznaczyła 3.750 zł.

W trakcie koncertu stypendyści Fundacji kwestowali na fundusz stypendialny. Udało nam się zebrać 1063,70 zł.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. 

 

     

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *