38.koncert charytatywny

  W sobotę 9 kwietnia 2016 roku w Państwowej Szkole Muzycznej im. Z.Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się 38. Wiosenny Koncert Charytatywny Fundacji „Daj Szansę”, który był dedykowany Darczyńcom, Fundatorom i Przyjaciołom Fundacji.
Fundacja „Daj Szansę” tradycyjnie na początku każdego roku przyznaje honorowe wyróżnienia dla tych Darczyńców, którzy wpierają finansowo Fundację. Jest to forma podziękowania, wyraz szacunku i uznania dla Darczyńców, dzięki którym możemy realizować swoje cele. Za wpłaty dokonane do końca 2015 r. przyznaliśmy łącznie 16 certyfikatów przynależności do brązowego, srebrnego, złotego i brylantowego Kręgu Fundatorów.

Osoby, które na konto fundacji wpłaciły od 501 do 1.000 zł otrzymały brązowy certyfikat przynależności do kręgu Fundatorów Fundacji, za wpłaty od 1.001 do 1.500 zł -srebrny certyfikat, a za wpłaty od 1.501 do 2.000 zł – złoty certyfikat. Do brylantowego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” dołączyli Ci Darczyńcy, którzy dokonali wpłat na konto Fundacji powyżej 3.000 zł.

Do Brązowego Kręgu Fundatorów dołączyli: Pan Bartosz Bętkowski, Pan Bogusław Ciok, Pan Jacek Jeżyk, Pan Janusz Kołodziej, Pan Konrad Krӧnig, Pani Małgorzata Kwiatkowska, Pan Grzegorz Małkus, Pan Konrad Sokół i Pan Adolf Walkowiak.
Do Srebrnego Kręgu Fundatorów dołączyli – Pan Artur Berus i Pan Paweł Krupa.
Do Złotego Kręgu Fundatorów dołączyła Pani Bogusława Krawczyńska.
Do Brylantowego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” dołączyli: Pani Katarzyna Bilska, Pan Jan Gajda, Pani Anna Leżańska i Pan Jerzy Żmijewski.

Wyróżnienie honorowe ZŁOTE SERCE, które przyznawane jest tym darczyńcom, którzy na rzecz Fundacji przekazali kwotę 5 tys złotych otrzymał Pan Tomasz Wojteczek.

Od ubiegłego roku Fundacja „Daj Szansę” przyznaje nowe honorowe wyróżnienie o nazwie SIEWCA DOBRA. Wyróżnienie to przyznawane jest tym darczyńcom, którzy wsparli fundację kwotą powyżej 12 tys. zł. W tym roku statuetkę SIEWCA DOBRA otrzymała Pani Magdalena Grzmil.

W części artystycznej wystąpili nasi stypendyści: Aleks Kulita, Jakub Rosa, Urszula Krzemińska, Jakub Kijak, Aleksandra Gąska, Patrycja Kawalec, Wiktoria Paduch z zespołem w składzie: Kuba Środa – perkusja, Albert Zapalski – bas, Kajetan Górlicki – fortepian, Adam Niziołek – gitara i skrzypce.

W trakcie koncertu stypendyści kwestowali na fundusz stypendialny. Zebraliśmy 1017 zł.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *