Wokalne Warsztaty z Szansą

Fundacja „Daj Szansę” zaprasza dzieci i młodzież szkolną na trzydniowe Wokalne Warsztaty z „Szansą”, które odbędą się w dniach 22-24 listopada 2019 r.

Warsztaty te skierowane są do osób, które chcą zgłębić tajniki poprawnej emisji głosu oraz interpretacji utworów. Warsztaty poprowadzi PIOTR MARKOWSKI nauczyciel śpiewu, trener wokalny, nauczyciel w International Teacher of MIX, nauczyciel emisji głosu w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu. Prowadzi również studio wokalne w Warszawie. Jako konsultant wokalny współpracuje z Teatrem Powszechnym w Radomiu oraz Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Bydgoszczy oraz Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie.

Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, który odbędzie się 24 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej.

Udział w Wokalnych Warsztatach z „Szansą” jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Warunki uczestnictwa w Wokalnych Warsztatach z „Szansą”:

ZAPISY przyjmowane są do 18 listopada 2019, w siedzibie Fundacji, ul. Konarskiego 20 p.104 Skarżysko-Kamienna, tel. 41/395 30 14.

Uczestnicy warsztatów zobowiązani będą do przygotowania łącznie trzech piosenek – jeden utwór
z repertuaru Anny Jantar, Agnieszki Osieckiej lub Maryli Rodowicz, jeden utwór dowolny
i obowiązkowo na pamięć piosenkę finałową Tabb&Sound’N’Grace- Możesz wszystko.

Przygotowane utwory z repertuaru jednego z wykonawców obowiązkowych oraz utwór dowolny wykonywane będą w trakcie przesłuchań pierwszego dnia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i krótki czas warsztatów, w przypadku większej ilości chętnych, przesłuchania będą kwalifikacją do wzięcia udziału w warsztatach.

Harmonogram Wokalnych Warsztatów z „Szansą”

  • piątek 22.11.2019 – godz. 17.00-20.00 – organizacja warsztatów, wykład, przesłuchania
  • sobota 23.11.2019 – godz. 9.00 – 18.00 zajęcia wokalne
  • niedziela 24.11.2019 – od godz. 10.00 próby do koncertu, godz.17.00 koncert finałowy

W załączeniu KARTA ZGŁOSZENIA do udziału w warsztatach.

Warsztaty wraz z koncertem realizowane są w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych wspieranych przez Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej w zakresie kultury.

Wokalne Warsztaty – zgłoszenie