40.koncert Fundacji

40. Koncert Charytatywny Fundacja Daj Szansę

40. Koncert Charytatywny Fundacja Daj Szansę

W niedzielę 9 kwietnia, w Państwowej Szkole Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej,  odbył się 40. Koncert Charytatywny z „Szansą” z udziałem: uczestników trzydniowych Wokalnych Warsztatów z „Szansą” oraz Patrycji Zarychty i Marka Pędziwiatra.  Koncert był okazją do zaprezentowania uczestników trzydniowych warsztatów wokalnych realizowanych przez Fundację, oraz do uhonorowania Darczyńców Fundacji honorowymi wyróżnieniami: Złote Serce, Certyfikatami Przynależności do Kręgów Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” i Certyfikatami Dobroczynności.

Wyróżnienia honorowe ZŁOTE SERCE otrzymali: Pani Katarzyna Bilska i Pan Łukasz Wojteczek

Za wpłaty na konto Fundacji „Daj Szansę” dokonane do końca 2016 r. Fundacja przyznała Certyfikaty Przynależności do Brązowego, Srebrnego, Złotego, Platynowego i Brylantowego Kręgu Fundatorów.

Do Brylantowego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę dołączyli: Państwo Ewa i Szymon Nowakowscy, Pani Renata Bilska, Pan Jan Gajda,

do Platynowego Kręgu Fundatorów Fundacji dołączyli: Pan Artur Berus, Pani Zofia Chrzęszczyk, Pani Bogusława Krawczyńska, Państwo Maria i Cyryl Kowalikowie

do Złotego Kręgu Fundatorów dołączyli:  Pan Paweł Krupa, Pani Agnieszka Drózd

do Srebrnego Kręgu Fundatorów dołączyli: Pani Krystyna Górnaś-Salata, Pani Małgorzata Kwiatkowska,Pan Grzegorz Małkus,Pan Bartosz Bętkowski, Pan Janusz Kołodziej

do Brązowego Kręgu Fundatorów dołączyła Pani Monika Mianowska

Certyfikaty Dobroczynności nadawane w podziękowaniu za udzielone wsparcie finansowe działań Fundacji „Daj Szansę” na rzecz rozwoju utalentowanej, niezamożnej młodzieży z terenu Powiatu Skarżyskiego Fundacja przyznała firmom:

  • PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Skarżysku-Kamiennej
  • Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Skarżysku-Kamiennej.

Podziękowania wręczono także dyrektor Szkoły Muzycznej Pani Ewie Krakowiak.

40. Koncert Charytatywny z Szansą finalizował trzydniowe Wokalne Warsztaty z „Szansą”, które trwały od 7 do 9 kwietnia. Warsztaty te skierowane były do osób, które chciały zgłębić tajniki poprawnej emisji głosu oraz interpretacji utworów. Poprowadziła je PATRYCJA ZARYCHTA – znana wokalistka jazzowa, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Młodzi wokaliści ćwiczyli także pod okiem pianisty jazzowego MARKA PĘDZIWIATRA.

Warsztaty zorganizowała Fundacja „Daj Szansę”. Wzięli w nich udział: Wiktoria Duda, Asia Kobel, Małgosia Mańkowska, Paulina Ulewińska, Bianka Warwas, Ola Zagórska, Oliwia Kowalicka, Maks Pandyra, Emilka Gadecka, Ola Kiljanek, Natalka Dąbrowa, Karolina Sałata, Ola Szczygieł, Julia Wiśnios, Zuzia Smolarczyk, Oliwia Jarosz, Piotruś Górecki, Iza Kobierska, Vanessa Przygoda, Marysia Wędrychowska, Kornelia Salwerowicz, Natalia Depo, Kasia Kasprzyk, Emilia Szczygieł i Julia Sadza. Uczestnicy warsztatów wystąpili w koncercie finałowym, który poprzedził występ Patrycji Zarychty i Marka Pędziwiatra. Artyści zaprezentowali utwory z debiutanckiej płyty Patrycji, która ukaże się już w maju.

Podczas koncertu stypendyści Fundacji „Daj Szansę’ tradycyjnie kwestowali na Fundusz Stypendialny. Goście koncertu okazali się hojni. Do puszek zabrano bowiem 1280 zł. Fundacja bardzo dziękuję ofiarodawcom.