Stypendia Fundacji na rok szkolny 2016/2017 przyznane

Zarząd Fundacji w roku szkolnym 2016/2017 będzie realizował trzy programy stypendialne: Program Stypendiów Naukowo-Socjalnych „Żaczek”, Program  Stypendiów Artystycznych i Sportowych.

Stypendia otrzyma 32 uczniów, na łączną kwotę 54.800 zł. Fundacja  środki na realizację programów pozyskała z dotacji  Fundacji im. S. Batorego,  z  odpisu 1 % podatku dochodowego, darowizn m.in. Pana Łukasza Wojteczka, radnych powiatu i miasta, PGE oddz. Skarżysko-Kamienna oraz MPWiK w Skarżysku-Kamiennej.

Zarząd Fundacji oraz stypendyści serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom.

Stypendium z Programu Żaczek otrzymali:

1. Bilska Ewa                     I LO

2. Ciura Ewelina               I LO

3. Czarnota Damian         I LO

4. Dwojak Izabela            ZSE

5. Gębura Klaudia           ZST-M

6. Górniak Urszula          I LO Kielce

7. Kabała Dawid               ZSE

8. Karpeta Patryk            ZST

9. Kijak Jakub                  II LO

10. Kloch Maria               ZSE

11. Kolano Juliusz           II LO

12. Król Agata                  ZSE

13. Krzemińska Urszula  I LO

14. Kuszewska Magdalena I LO

15. Nowaczkiewicz Natalia I LO

16. Sikora Kinga                ZST

17. Sochacka Patrycja       ZSS-U

18. Suwała Kamil               I LO

19. Świtek Aleksandra      ZSE

20. Tuśnio Ewelina           I LO

21. Więcław Karolina        II LO

22. Wójcik Michał             II LO

23. Zagórska Aleksandra I LO Królowej Jadwigi Kielce

24. Żak Radosław              IV LO Kielce

 

Stypendium Artystyczne otrzymała Gadecka Emilia – Państwowa Szkoła Muzyczna w Skarżysku-Kamiennej, Szkoła Podstawowa nr 9 w Skarżysku-Kamiennej

Stypendium Sportowe otrzymali:

1. Brzózka Katarzyna – STS  w Skarżysku-Kamiennej, ZSP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 13 w Skarżysku-Kamiennej

2. Gruszka Daria – Uczniowski Klub Sportowy „Relaks”, II Liceum Ogólnokształcące w Skarżysku-Kamiennej

3. Łoboda Łukasz – Uczniowski Klub Sportowy „Relaks”, Zespół Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej

4. Malik Albert – Skarżyski Klub Sportów Walki „KYOKUSHIN KARATE”, ZSP nr 1 Szkoła Podstawowa nr 13 w Skarżysku-Kamiennej

5. Suligowski Bartosz – Skarżyski Klub Sportów Walki „KYOKUSHIN KARATE”, Gimnazjum Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej

6. Suwara Amelia – STS  w Skarżysku-Kamiennej, ZSP nr 1 Gimnazjum nr 1 w Skarżysku- Kamiennej

7. Zaborski Kacper – Skarżyski Klub Sportów Walki „KYOKUSHIN KARATE”, I LO w Skarżysku-Kamiennej

Podpisanie umów ze stypendystami odbędzie się 7 listopada o godz. 15.00 w siedzibie Fundacji ul. Konarskiego 20 (budynek Starostwa Powiatowego). Stypendyści zobowiązani są przynieść legitymację szkolną, numer pesel oraz nazwę i adres Urzędu Skarbowego.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *